Неймар попиля Мексико! Бразилия продължава след 2:0

Силно второ полувреме помогна на Селесао за 1/4финалите
Обновена: 2 юли 2018 19:11 | 2 юли 2018 18:55, Веселин Коларов
32

Петкратният световен шампион Бразилия се класира за 1/4-финалите на Световното първенство след трудна победа над Мексико с 2:0 в Самара.

Силно второ полувреме донесе успеха на Селесао, а суперзвездата Неймар бе големият герой с гол и асистенция за успеха.

Мексиканците играха добре през първата част, но след това класата на южноамериканците си каза думата и те стигнаха до очакван триумф, като в следващия етап чакат победителя от мача Белгия – Япония.

За мексиканците това е 7-о поредно отпадане на 1/8-финалите.

Подробности за мача четете в Gol.bg

32
26
0

0

да се разследва преди 5 години
Неймар е LайNайнеR,тоая краде ток, вода и кокошки. в Гърция, дъщерите и внучките му са арестувани кат джепчиййкиучаства активно на изборите в бегетия докарвайки от Букурещ активен въглен

не син преди 5 години
Ха ха ха, пропилял ги! Симулантът вкара случайно на празна врата, защото преди него се размина друг бразилец. Трагичен е този ***!
23
2

5

Много ме кефи те, братя Българи. Когато някой е черен, то той е ман-гал. Когато е светъл, то е "джекндър". А вие Ко сте ? А клас се вие ? Богоизбраните ? Това са Евреите (поне според тях). Господарка раса ? Тава бяха германците .... Ви Ко сте бе ? Повече ? С какво ? Докажете, моля.
22
0

0

20 "Опера"-та ти беше черно бяла, за тва тъй ;)
21
4

9

Бразилците са отвратителен симулативен отбор.След всеки лек фал се гърчат по пет минути,особено пък Неймар.Особено като водят в резултата.Пълни измамници.Убеждавам се че футбола трябва да се играе на чисто време,точно за да се избегнат подобни гледки.Надявам се още следващия противник да ги изхвърли от Световното.Все едно гледам отбора на Факултета
20
2

3

Да, навремето даже и Пеле беше бял. Славни времена.
19
3

5

Бразилия спечели срещу Сърбия и Мексико с по 2-0 с късмет.
18
8

2

БелитеНеМогатДаРитат преди 5 години
Имаше много белокоси ацтеките. Затова загубиха. Неймар се усети и се овапца в черно овреме.
17
6

3

А пък Швеция победи Мексико с 3:0!!! Значи са по-силни от Бразилия!!! Билд писаха че мачът им с Мексико е бил шведско парти. ШВЕЦИЯ ШАМПИОООН!!!!
16
6

8

Циник преди 5 години
По-чистите полажения бяха за мексиканците..но те не се възползваха - нито веднъж!Попиляли са - на написалия заглавието редкото сиво вещество!
15
2

4

Тъпанар преди 5 години
...попиля Мексико!Ега ти! Ако бяха победили с 5:0, каква думичка би следвало да се постави?
14
3

6

+ преди 5 години
През първото полувреме мача бе равностоен,през второто се виждаше ,че бразилците стоят по-добре,а след първия гол дадоха иниациативата на Мекскико до голямата палантерия и това дава илюзията на някои хора,че Мексико е играла доборе.Откакто ги бихме на 1/8 в САЩ ТЕ НЕ МИНАВАТ по-далеч от1/8 финал,но иначе участват редовни и винаги играят 4 мача.
13
4

22

Паскал преди 5 години
Тези симуланти и актьори ако ги набара Уругвай ще им сцепят задниците, между другото защо няма инфо за Кавани?
12
2

8

абсолютно равностойна игра беше. дори не съм очаквал такова силно представяне и от двата отбора. както и от дания вчера, между другото.
11
1

27

Бате Гойко преди 5 години
Меси: Ще се видим на финала! Роналдо: У нас или у вас ще го гледаме?Меси: Да идем на гости на Иниеста.
10
1

21

Влиза учителката в един немски клас и пита децата какво работят бащите им, всички се надпреварват да отговарят само малкият Йохан мълчи. Учителката пита и него и той отговаря:- Баща ми танцува гол на един кол в едно гейско заведение, после ако му дадат достатъчно пари, спи с някой от мъжете.След като всички си тръгват учителката го пита вярно ли е наистина това?- Е не, той е футболист в немския национален, но ме досрамя да го кажа.
9
1

10

Меси: Ще се видим на финала! Роналдо: У нас или у вас ще го гледаме?
8
3

18

"Неймар попиля Мексико!" - хахахахахаНай- антипатичния "герой", останал на световното, след като останалите "звезди" си заминаха. Да го видим как ще попилее Белгия.
7
1

24

Под "попиля" разбирам да е вкарал хеттрик и да е асистирал за поне още два гола. Посмалете малко, днеса. Няма нужда от гръмки изхвърляния.