След рулетката на дузпите: ЦСКА се измъкна в Рига

Червените прдължават в Лига Европа
Обновена: 19 юли 2018 22:22 | 19 юли 2018 22:21, Александър Попов
77
Снимка: Булфото, архив
ЦСКА продължи с мъка във втория квалификационен кръг на Лига Европа, след като победи след дузпи с 5:3 латвийския Рига при гостуването си на ФК Рига на стадион „Сконто”.

В редовното време домакините победиха с 1:0 и се стигна до продължения от по 15 минути и дузпи. При дузпите за ЦСКА точни бяха Малинов, Бодуров, Жеферсон, Джеси и Десподов.

„Армейците” изоставаха в резултата, след като минута преди почивката Черномордис откри за латвийците. В 88-ата минута отборът на ЦСКА получи дузпа, но Десподов я пропусна доста шокиращо и пропусна да улесни задачата на своя тим.

Отборът на Ел Маестро остана и с човек по-малко в 74-ата минута заради втори жълт и червен картон на Тиаго Родригес, но равенството на терена се възстанови след червения картон на Панич в 109-ата минута.

ЦСКА продължи с мъка във втория квалификационен кръг на Лига Европа, след като победи след дузпи с 5:3 латвийския Рига при гостуването си на ФК Рига на стадион "Сконто".

"Армейците" изоставаха в резултата, след като минута преди почивката Черномордис откри за латвийците. В 88-ата минута отборът на ЦСКА получи дузпа, но Десподов я пропусна доста шокиращо и пропусна да улесни задачата на своя тим.