Зрелищно равенство за Челси и Манчестър Юнайтед

В последните секунди на мача сините вкараха гол
20 окт 2018 16:43,
3

Манчестър Юнайтед пропусна да шокира Челси на "Стамфорд Бридж" и стигна само до реми 2:2, след като "сините" вкараха изравнителен гол в последните секунди на срещата.

Това стана в среща от 9-ия кръг на Висшата лига, а това бе не път да се превърне и в първото поражение на "сините" за сезона под ръководството на Маурицио Сари, като по този начин отборът все още не познава тима на загубата.

Рюдигер откри за домакините в 21-ата минута, а гостите нямаха нито един точен удар до почивката. След това обаче нещата се обърнаха и Марсиал направи обрата пълен с голове в 55-ата и 73-ата минути. Баркли в 96-ата минута обаче изравни.

След този мач Челси е лидер с 21 точки, а Юнайтед е 8-и с 14 точки.