Добро начало: 4 от 4 и рекорд на Оле с Юнайтед

Лукаку и Рашфорд донесоха успеха с 2:0 над Нюкясъл
2

Манчестър Юнайтед продължи възраждането си под ръководството на Оле Гунар Солскяер и постигна четвърта поредна победа - 2:0 като гост на Нюкясъл. С нея Солскяер изравни постижението на легендата сър Мат Бъзби, а “червените дяволи” дадоха заявка за нещо по-сериозно от нулев сезон.

Ромелу Лукаку смълча трибуните на "Сейнт Джеймсис Парк" 38 секунди, след като се появи на терена, а Маркъс Рашфорд реализира дежурното си напоследък попадение в 80-та минута.

С този успех Юнайтед остава на шестото място в класирането с 38 точки, с три по-малко от 5-тия Арсенал и на 6 от 4-тия Челси. Нюкясъл е 15-ти с 18 точки.