Моуриньо за Барса: Това е отбор от звезди, играха като деца

Португалецът критикува каталунците за четвъртия гол във вратата им
8 май 2019 17:22, Веселин Коларов
3

Бившият треньор на Реал Мадрид Жозе Моуриньо критикува Барселона за допуснатия четвърти гол срещу Ливърпул в 1/2-финалния реванш от Шампионска лига.

Мърсисайдци спечелиха на "Анфийлд" с 4:0 и с общ резултат 4:3 се класираха за решаващия мач, където ще срещнат Аякс или Тотнъм (1:0 в първия мач).

"Ако това попадение беше допуснато от отбори U14 или U15, бихме казали: "Децата заспаха. Още нямат изграден характер, за да играят футбол. Тези момчета трябва да бъдат научени на основите на играта". Но ние говорим за най-добрите футболисти в света. Много е трудно да се намери извинение за случилото се. Искам да чуя обяснението на Ернесто Валверде", заяви Моуриньо.

Треньорът на Барса заяви, че четвъртият гол е изненадал Барса и не е за вярване как се е стигнало до него.