ЦСКА и ЦСКА 1948 си вкараха 4 гола, мачът - без победител

След историческата среща двата отбора си разделиха по една точка
Обновена: 7 авг 2020 22:35 | 7 авг 2020 22:04, Камелия Цветанова
34

ЦСКА 1948 и ЦСКА завършиха наравно 2:2 в историческия първи двубой между двата отбора на старта на новия сезон в родната efbetЛига, игран на стадион "Васил Левски".

Футболистите на треньора Стамен Белчев показаха сериозни проблеми в защита и след малко повече от половин час игра вече изоставаха сериозно в резултата след голове на Мартин Камбуров (19'), който отбелята своето 238-о попадение в елита, и Даниел Младенов (33'). Все пак в края на първото полувреме Валентин Антов (45+3') върна интригата в мача. През втората част гостите заиграха по-агресивно в атака и възстановиха равенството в срещата, след като Али Соу (53') се разписа и оформи крайния резултат.

Така след историческата среща двата отбора си разделиха по една точка на старта на сезон 2020/21, а за късмет на всички, срещата се размина без сериозно напрежение между феновете на двата отбора.