Антверпен обърна с 2:1 Лудогорец в Разград

"Орлите" дръпнаха в резултата в началото на второто полувреме
Обновена: 23 окт 2020 08:55 | 23 окт 2020 07:10, Екип на Dnes.bg
13
Снимка: Официален сайт на "Лудогорец"

Антверпен обърна с 2:1 Лудогорец в Разград и записа победа в среща от група "J" на Лига Европа.

"Орлите" дръпнаха в резултата чрез Ихиньо Марин в началото на второто полувреме, но белгийците взеха трите точки след попадения на Питер Гергенс (63) и Рефаелов (71).

Така Антверпен отново успя да триумфира срещу роден отбор. Както е известно, белгийците имат един легендарен сблъсък с Левски през 1989 година, когато "сините" правят 0:0 у дома в първи 1/32-финал от турнира за Купата на УЕФА, а в реванша водят с 3:1 до 89-ата минута, но после допускат исторически обрат и отпадат.

В другата среща от групата Тотнъм победи ЛАСК Линц.