Лудогорец загуби с 1:2 от втородивизионен руски тим

"Орлите" бяха надиграни от Акрон Толиати
31 яну 2021 22:35, Анисия Иванова
7

Лудогорец загуби с 1:2 от втородивизионния руски тим Акрон Толиати в четвъртата си контрола по време на лагера на тима в Турция.

Наставникът на “орлите” Валдас Дамбраускас даде почивка на голяма част от титулярите си, които играха при вчерашната победа с 2:1 над Динамо Киев. Сред титулярите започнаха четирима от младите играч ина тима - вратарят Дамян Христов, защитникът Димитър Илиев, полузащитникът Доминик Янков и нападателят Димитър Митков.

Руснаците поведоха в 24-та минута, когато Козмин Моци сбърка при изнасянето на топката и след последвалата контраатака Дуан Квеквескири простреля Дамянов за 1:0.

Лудогорец имаше някои добри положения, но стигна до изравнителен гол чак в 73-та минута. Доминик Янков се разписа след прекрасен рейд и още по-точен удар до гредата за 1:1. Само две минути по-късно руснаците отново поведоха след мощен удар на Ардур Газданов.

Съставът на Лудогорец: Дамян Христов, Георги Терзиев, Козмин Моци, Драгош Григоре, Сисиньо, Джордан Икоко, Димитър Илиев, Абел Анисе, Стафан Баджи, Доминик Янков, Димитър Митков

Резерви: Ренан Дос Сантос, Оливиер Вердон, Антон Недялков, Светослав Дяков, Каули Оливейра, Бърнард Текпетей