Царско село победи Ботев Враца като гост

Царете удариха своя съперник с 3:0
Обновена: 28 фев 2021 14:27 | 28 фев 2021 14:24, Елка Василева
3
Снимка: архив, БГНЕС

Царско село разби Ботев Враца с 3:0 като гост в среща от 19-ия кръг на efbet Лига.

Момчетата на Любов Пенев изиграха страхотен двубой и съвсем заслужено се поздравиха с успеха на стадион "Христо Ботев" във Враца.

Още 12-ата минута Андерсон Кордейро откри резултата, а десетина минути след това Панайотис Лука удвои от дузпа.

Домакините останаха с 10 души на терена, след като в рамките на 7 минути Илия Миланов си изкара два жълти картона и врачани останаха с човек по-малко в 57-ата минута на двубоя.

В 73-ата минута Димитър Костадинов направи резултата класически в полза на "царете" и оформи крайния резултат.

Победата изкачи Царско село на 8-ма позиция в класирането със събрани 21 точки, а врачани остават на незавидното предпоследно място със своите едва 15.