Безгрешно: Реал отстрани Аталанта от ШЛ

"Кралете“ на четвъртфинал след 3:1 над италианците
Обновена: 17 мар 2021 08:00 | 17 мар 2021 07:27, Елка Василева
1

Реал Мадрид довърши италианския Аталанта и след нова победа – този път с 3:1 - продължава към четвъртфиналите на Шампионската лига. Момчетата на Зинедин Зидан спечелиха първата среща с 1:0.

Снощи в Мадрид „Кралете“ поведоха след голове на Карим Бензема в 34-та минута и Серхио Рамос от дузпа в 60-та. В 83-та минута Луис Муриел намали, а две по-късно резервата Марко Асенсио вкара трети гол.

И този мач не мина без дискусионна ситуация, когато в края на първото полувреме главният съдия наду свирката за края му, преди да са изтекли 45 минути. Тънкият момент е, че в този миг Муриел бе изведен сам срещу Тибо Куртоа.