След екшън на "Българска армия": Лудогорец и ЦСКА завършиха 1:1

Лудогорец игра с човек по-малко
7 апр 2021 21:55, Нели Христова
15

ЦСКА и Лудогорец си врътнаха здраво равенство 1:1 на стадион "Българска армия" в първа среща от полуфиналите в турнира за купата на България, съобщават от Gol.bg.

Домакините дръпнаха в резултата с попадение на Тиаго в 77-ата минута, но гостите се добраха до равенството с гол на Каули (83). Така всичко в тази полуфинална двойка ще се реши в Разград.

Трябва да се отбележи, че Лудогорец игра в намален състав след 60-ата минута, когато Текпетей бе изгонен за втори жълт картон.

ЦСКА определено може да съжалява, че изпусна победата. При 1:0 резервата Кейта се откъсна абсолютно сам срещу Кахлина, но направи фрапантен пропуск, а в ответната атака Лудогорец изравни и така се явява фаворит преди срещата реванш.

Двубоят бе и първи за четвъртото завръщане на Любо Пенев начело на "армейците"