Царско село победи Берое с 1:0 като гост

Единственото попадение падна в 90-тата минута
Обновена: 21 апр 2021 18:18 | 21 апр 2021 18:15, Анисия Иванова
7
Снимка: YouTube

Царско село победи Берое с 1:0 като гост в мач от 25-тия кръг на българската Първа лига.

През първата част на стадиона под Аязмото се изливаше проливен дъжд, което доста затрудняваше играчите на двата отбора и голови ситуации почти липсваха.

Второто полувреме се игра при доста по-добри условия. Дъждът спря и над терена изгря слънце. Играта доста се отвори и положенията за гол пред двете врати заваляха. Единственото попадение падна в 90-тата минута, когато Андерсон се разписа и донесе победата на гостите. В предишния кръг "царете" отново достигнаха до успеха в последната минута, като тогава те победиха ЦСКА с 2:1.

След мача Берое продължава да заема 5-то място със своите 36 точки, а "царете" се намират на 8-ма позиция със своите 31 пункта.