Фулъм обърна Евертън с 2:1 и продължава за Купата на Лигата
Обновена: 25 сеп 2013 14:10 | 25 сеп 2013 07:27, Красимир Ангелов
11
Бербатов вкара първия си гол за сезона. Снимка: Reuters

Димитър Бербатов вкара първия си гол за сезона, а Фулъм победи Евертън с 2:1 и продължава напред за Купата на Лигата.

Домакините губеха на почивката, но след нея изиграха силни минути, в които успяха да направят обрат, а след това запазиха преднината си.

Димитър Бербатов очаквано се завърна в състава на домакините, след като пропусна двубоя с Челси. Мартин Йол пусна доста от титулярите като Хангеланд, Рийзе и Паркар, а в мача започнаха още Таарабт, Касами и Качаниклич.

За Евертън Роберто Мартинес също заложи на солидна единайсеторка, макар и в нея да имаше повече резерви. Жерард Деулофеу и Брайън Овиедо стартираха, а Ромелу Лукаку бе титуляр за първи път с екипа на "карамелите".