Бразилия надви Сърбия. Продължава в Мондиала

Отборът е лидер с актив от 7 точки в Група "Е"
Обновена: 28 юни 2018 07:04 | 27 юни 2018 22:58, Петя Славова
57

Бразилия спечели Група "Е" и се класира за директните елиминации на Мондиала в Русия, след като надви Сърбия с 2:0 в последната си среща от груповата фаза.

"Селесао"отново не впечатли кой знае колко с представянето си, но като цяло не се наложи да чака до последния момент, за да стигне до успеха.

Паулиньо вкара първото попадение в срещата в 36-ата минута и по този начин даде аванс на родината си, а в 67-ата минута Тиаго Силва оформи крайния резултат.

След този мач Бразилия е лидер с актив от 7 точки, а сърбите финишират като 3-и в групата с 3 точки и отпадат от турнира.

В другия мач от групата Швейцария и Коста Рика не излъчиха победител и мача приключи 2:2.

57
43
0

1

Цецо преди 2 месеца
До Анонимен № 42

Напълно споделям написаното от теб, а на въпроса ти къде са българите, ще отговоря - вече са в чужбина, за жалост!
42
1

8

Анонимен преди 2 месеца
Е какво им е на сърбите?Всеки може да загуби от Бразилия с два гола,това не е срамно.С щвейцарците определено съдиите ги прецакаха.Иначе сега те щяха да са на осминафинал.Световни шампиони за младежи са-нещо немислимо за 99% от държавите по света.Световна сила са във всички колективни спортове.Във всяко село и град имат безброй игрища за децата,оттам излизат бъдещи световни звезди.Къде са българите на фона на всичко това?Къде спортуват нашите деца?В училищни дворове с разрушен асфалт?
41
1

4

Ако по някаква случайност/помощ от съдята и автоголове/сърбежите бяха победили,минимум до следващото световно щяха ,да рекламират по тв каналите си случайната си победа!
Спомням си гола който ни вкараха в Сплит последната минута за 3:2 през 1983г.,години след това беше част от тяхни реклами години след това!
40
4

6

Нали щяха да ги наказват тия двамата от осмината моха ме дани, албанци и араби в Швейцария. Фифа да не пусне и брих-чернодрешкото да съдийства Всеки може да падне от Бразилия. До гола сърбите имаха превъзходство, а нслед това Бразилия си използва головото предимство, като голям отбор. Ако не бяха вкарали наклая щяха да треперят и да има припадъци по трибуните като на Марадона. А сърбите можеше са ги отстранят да има нова сензация.
39
8

9

Ако не бяха седемте аванти на отвратително авантаджийския съдия Брих за сбир щи на та наречена национален отбор на Швейцария, сега Сърбия напълно заслужено щеше да ги е била и да е на осминафинал. Подпирането на отбора от безродници като отново ненаказаните Шактири и другия ш и п тър едва ги добута до равен с Коста Рика. Отвратителния им отбор на часовникарите винаги е подпиран отвратително когато играе с България. В последния мач им признаха гол от засада. Да пукнат дано и те и Брих
38
3

6

шматка преди 2 месеца
До 34

Няма нищо чудно.Футбола-това е Западна Европа и Южна Америка.Всичко останало е амбалаж.