ЦСКА се бори храбро, но загуби от Копенхаген в София

"Червените" имаха аванс, но загубиха с 1:2
Обновена: 9 авг 2018 22:49 | 9 авг 2018 22:48, Красимир Ангелов
117
Снимка: Булфото

ЦСКА загуби домакинството си на датския ФК Копенхаген с 1:2 на пълния национален стадион "Васил Левски" в първа среща от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Домакините има за какво да съжаляват, тъй като още в 15-ата минута поведоха в резултата чрез Мауридес, но след пресилен червен картон на Чорбаджийски в 40-ата минута всичко се обърка.

В 64-ата минута Вавро изравни за гостите, а в 74-ата минута Кодро направи обрата в мача пълен след гол от дузпа, която бе свирена за побутване на Десподов срещу Бойлесен в наказателното поле.

Така на практика задачата на "червените" се оказва доста тежка и те трудно ще преминат третия квалификационен кръг на втория по сила европейски турнир.