Лудогорец с трудна победа над Левски на свой терен

Мачът завърши 2:1 за зелените, които се върнаха на върха
Обновена: 21 окт 2018 08:11 | 20 окт 2018 22:11,
29
Снимкa: Reuters, архив

Лудогорец стигна до много трудна победа над Левски с 2:1 в двубой от 12-ия кръг на Първа лига, игран на стадион "Лудогорец Арена"

Треньорът Пауло Аутуори може да си тръгне от Разград с високо вдигната глава, след като неговите футболисти тотално надиграха "сините" през първото полувреме и поведоха в резултата с голове на Джоди Лукоки (34) и Вандерсон (45).

През втората част столичани се събудиха и върнаха едно попадение, благодарение на Станислав Костов (54).

"Сините" обаче не успяха да стигнат поне до равенството, въпреки че доминираха през вторите 45 минути.

Така Лудогорец измести Левски и оглави класирането в първенството с актив от 29 точки, с 1 повече от "сините".

Цецо преди 5 години
За първи път от години да ми хареса как играят Левски, особено второто полувреме... малко повече шанс ни трябваше, за да вземем мача! А този вратар просто не става, не може да пробваш да хванеш три пъти топката и два пъти да не успееш...
21
6

3

Лудогорско пиле пържено или Говеждо печено?! За ЦСКА това са подробности от менюто!
20
3

7

Румен до 15 преди 5 години
Пак не ви стигна времето,пак ви вкараха от засада,пак бяхте по-добрите ,ама нямахте късмет. В този ред на мисли пак ще се борите за място за Лига Европа.
19
0

8

До Анонимен 12Излъчват се по платени канали, защото повечето хора не се интересуват от тези мачове.Ако се интересуваха щеше да се излъчват безплатно но щяха да са с много реклами както е американския футбол - той прави в Сащ рейтинг по-голям от всечки други шоута.