"Червените" постигнаха успех с 3:0 на стадион "Българска армия"
Обновена: 9 ное 2018 20:41 | 9 ное 2018 19:55, Красимир Ангелов
5
Снимка: Булфото

ЦСКА постигна победа с 3:0 срещу опашкаря Витоша (Бистрица) на стадион "Българска армия". Като цяло "червените" изглеждаха доста беззъби в предни позиции в голяма част от мача, но в заключителните 15 минути показаха лицето си.

Мауридес вкара първото попадение за тима си, след като бе точен в 77-ата минута, а това бе първи негов гол от игра, от доста време насам. В 89-ата минута Десподов удвои с хубав гол, а Мауридес оформи крайния резултат с втория си гол в мача, в последните секунди.

Срещата бе от 15-я кръг, а след нея ЦСКА е на 2-ата позиция с 35 точки, докато Витоша е на 12-ото място с 13 точки.