"Сините" се наложиха с 3:1 в Пловдив
Обновена: 4 май 2019 22:05 | 4 май 2019 22:05, Красимир Ангелов
25
Снимка: Булфото

Левски постигна драматична победа с 3:1 като гост над Ботев Пловдив в мач от 32-ия кръг на Първа лига, игран в "Коматево".

С успеха "сините" събраха 62 точки и се бетонираха на 3-то място, което дава право на участие на бараж за Лига Европа. От своя срана "канарчетата" заемат 5-та позиция с 50 т.

Гостите поведоха в 20-ата минута, когато Станислав Костов беше точен от дузпа. След почивката Тодор Неделев изравни, а Левски стигна до успеха с голове на Станислав Иванов и Валери Божинов в последните минути на сблъсъка.