"Орлите" дръпнаха в битката за първото място
Обновена: 27 фев 2021 16:59 | 27 фев 2021 16:53, Веселина Йорданова
45
Снимка: LAP.bg

Лудогорец излъга ЦСКА с 1:0 в Разград и направи сериозна крачка към поредната си шампионска титла. Единственото попадение в мача заби Текпетей в 4-ата минута на мача.

Така "орлите" дръпнаха с цели 6 точки на "армейците" в битката за първото място. Лудогорец вече има 45 точки, докато ЦСКА е с 39.

Като цяло срещата не предложи особени футболни достойнства. Домакините направиха силно първо полувреме, в което изпуснаха да вкарат и още попадения.

След почивката ЦСКА доминираше, но така и не стигна до изравнителен гол.