Славия удари Левски на "Герена"

"Белите" обърнаха мача за 2:1
24 юли 2021 22:55, Красимир Ангелов
39

Левски започна със загуба и новото първенство, след като "сините" бяха обърнати от Славия с 1:2 на "Герена".

Марин Петков бе точен в 16-ата минута, но "белите" си взеха победата и трите точки след голове на Емил Виячки в 22-ата минута и на резервата Калоян Кръстев в 68-ата минута.

Така Левски разочарова около 8000 зрители на стадиона и започна със загуба новия шампионат.

Трябва да се отбележи, че неприятна контузия в мача получи Радослав Цонев, който напусна терена още през първото полувреме.