ЦСКА започна отлично, но в крайна сметка катастрофира в Рим

Рома разгроми "червените" с 5:1
Обновена: 17 сеп 2021 00:00 | 16 сеп 2021 23:57, Красимир Ангелов
51

ЦСКА загуби с 1:5 от Рома първата си среща от груповата фаза на Лига на конференциите.

"Армейците" поведоха с гол на Греъм Кери в 10-ата минута, но "вълците" направиха пълен обрат още до почивката, като точни бяха Лоренцо Пелегрин (25) и Ел Шарауи (38).

През второто полувреме Рома вкара още три пъти чрез Пелегрини (62), Джанлука Манчини (82) и Тами Ейбрахам (84).

Трябва да се отбележи, че ЦСКА игра в намален състав след 80-ата минута, когато от игра бе изгонен Вилдсхут. Така "армейците" започнаха ударно мача, но в крайна сметка загубиха разгромно.

Подробности за срещата четете в Gol.bg

51
24
2

0

Анонимен преди 2 години
Все пак са българи...Този с червения картон,има ли данни за повече или добре го пазят,или има перфектен договор.
23
2

22

ЦСК на Африка преди 2 години
Таман да ги бием и ни биха. Нищо, ще чакаме като се класират Рома последния мач като дойдат е Ловеч с децата ще ги бием.

13

червените отново навлезнаха в трсавището на посредственоста с този тренер от години му знаем капацитета стари архаични приоми в тренировките и въпреки това го взеха с този тренер толкова дано ръководството се осъзнае по скоро и докара млад тренер с модерни съвремени разбирания за тази игра иначе феновете го казаха ЖИВУРКАНЕ
19
2

16

Марин преди 2 години
Много добър 5. Следващият мач искам отличен. Иначе оранжевите фенове не спряха да плюят по лудогорец. Изглежда, че пролетта само те ще играят в европа.

REDEVIL преди 2 години
Ах колко е жалко да си подуенскачикия с джиросания им обор... Гледат европейски турнири само когато ЦСКА играе защото на тях няма да им се случи скоро!...
11
2

11

xaxsasб преди 2 години
Добро мачле се получи. 2ро полувреме имаше някои хубави моменти и единоборства. Червеният картон бе малко пресилен, но пък до него ЦСКА стояха добре на терена даже имаха еднакви показатели по брой удари и прочие. Направи ми впечатление професионализма на Руи Патрисио. При резултат 3:1 с човек повече подреждаше защитниците все едно е на финал на Ш.Л. мисля, че комбинацията Моу - Патрисио ще е интересна, особено при настоящото състояние на Юве и Интер.