Шест бронзови медала спечелиха каратеките на БККФ от Световното по киокушин в Румъния

В началото на юли състезателите ще са на тренировъчен лагер в Камчия
Спонсорирано съдържание | Обновена: 29 май 2017 12:09 | 29 май 2017 12:09, Анисия Иванова
3
Снимка: БККФ

Шест бронзови медала спечелиха състезателите на Българската карате киокушин федерация (БККФ) от Световното първенство в Румъния.

През първия ден на турнира на IFK Любомира Николова, Мариела Любенова и Яни Кръстев от БККФ спечелиха бронзови медали.

От мъжете за трети места се пребориха Иван Команов, Георги Дойчев. В категорията до 21 години бронз спечели и Беркджан Шен.

Състезателите ни се прибират в България днес. Следващото важно събитие в календара им е тренировъчният лагер по карате киокушин, който тази година ще се проведе между 2 и 8 юли в Камчия.