Германия на финал, но кой видя

Бундестимът спечели с "турски сценарий" за крайното 3:2; имаше и ТВ - гаф
26 юни 2008 08:43,
132

Германия се класира на финала на европейското първенство след инфарктна победа с 3:2 срещу Турция.

Южните ни съседи изиграха може би най-силния си мач на шампионата, но бяха победени именно по сценария, по който те побеждаваха в последните си три мача - в последната минута.

Турците поведоха с гол на Угюр Борал, но Швайнщайгер изравни.

Клозе даде преднина на тима си, но Шентюрк изравни в 88-ата минута. И когато всички очакваха продължения, Филип Лам направи 3:2 в последната минута от редовното време, като така класира Бундестима на финал.

Победата на Германия обаче бе помрачена от грандиозен телевизионен гаф.

Европа не можа да види голяма част от мача, заради срив в картината.

От УЕФА обявиха, че заради силна гръмотевична буря почти всички телевизии са изгубили сигнал от мача Германия – Турция за дълги периоди от второто полувреме

Сривове по трасето попречиха да се види голяма част от второто полувреме, като същото се случи и в България, където телевизия "Диема"не успя да покаже развръзката на мача, а след това пусна отново последните 15 минути, когато паднаха последните 3 гола.

132
111
0

0

преди 15 години
Стига с тая ваша политика бе! Вървете на политическите сайтове да мастурбирате!
110
0

0

фесът е гръцко-мароканска шапка и е забранена в Турция! Ама погледни гърчолята в акропола - това е влиза в официалното военно облекло на стражите. Непросветен дръвник!!!
109
0

0

kogato na vremeto priatel anglichanin me pokani na gosti i me predstavi ne jena si s "ot bg e", tia laskavo i lubezno se usmihna, "o da, tova e v evropeiskata chast na turcia"...
108
0

0

пак с плоска политика, санким в Турция не четат вестници и не ни виждат дереджето! Гаврошковци и Козети на европата сме ние. На всичкото отгоре, ни (пре)взеха само за да не ни налапа пак русия!Дрънделковци!
107
0

0

v Anadola pone si imat nacionalna darjava, a ne gi vodi za nosa evroparlamentata, deto ni pogubi darjavata i voyskata! Da ne govorim za cenite! Ujas!

зъбатия преди 15 години
че тъпите ***, си хванаха пътя за Анадола!Фес и футбол - хи - хи - хи!
104
0

0

При това фаворитите Англия, Франция, Холандия и Португалия отдавна се простиха с първенството.Германия също лежи на стара слава. Просто им провървя в последната минута!
103
0

0

dano sambadjiite pobediat! temperamentni sa kato nas! :) a ne sa lednici kato nemchugite.
102
0

0

Прав си брато! Тая *** само настройва хората един против друг! Сигурен съм, че тези *** не разбират от футбол, а пишат тук за да ни провокират. Бог знае, може даже да не са българи. Защото по себе си знам, че истинският българин не може да е враг на Турция.Майни, ще надделее истинският спорт и мъжеството!
101
0

0

Преди петнадесет години имаше едно интервю на Гари Линекер в което каза , че футбол е тогава когато 22 играчи се опитват да си вкарат гол, а накрая печели Германия...на следващият ден Датчените им разказаха играта и станаха Европейски шампион без подготовка, ако си спомняте ги събираха по плажовете, заради служебното отпадане на Сърбия. При всяка победа на Германия се сещам за това интервю...турския отбор заслужаваше да победи. Е дано Испанците да покажат всичко то себеси.
100
0

0

bild pishe igra Turcia, spechelihme nie, a BBC - Turcia be nay-dobriat otbor na 1-stvoto.Da jiveyat zapaliankovcite! Da jivee futbolit! A na mrisnici-politici ne im e myastoto tuk!
99
0

0

пишат ВВС и Bild. А според официалния сайт на UEFA Фатих Терим е алхимик!Браво момчета!
98
0

0

Тези дето са прекалили с кафето що не си говорите с телевизора...и това ми били запалянковци! Отборът на Турция направи изненадващо първо полувреме играха супер момчетата, а отборът на Германия е традиционно силен отбор. Какво имат общо политическите страсти и исторически . Мача беше добър...