Хърватският тим надигра с 2:1 македонския Слога в контролна среща
25 юни 2011 15:36,
7
Снимка: архив Булфото

Бившият мениджър на Черноморец Красимир Балъков записа втора победа, откакто е начело на хърватския Хайдук.

В контролна среща, играна в Босна и Херцеговина, тимът от Сплит се наложи с 2:1 над македонския Слога.

След асистенция на Ахмад Шарбини, Анте Вукушич откри резултата в 18 минута. Десетина минути по-късно обаче Слога изравни с гол на Мишич след грешка на хърватската отбрана.

Балъков използва почивката, за да замени целия отбор. Само три минути след подновяването на играта, ново попълнение на Хайдук Иван Вукович удвои за отбора си, при който резултат приключи и мачът.

Следващата контрола на Бала и Хайдук е срещу Троглав в неделя. Миналата сряда тимът на българина разби с 6:0 Томислав, а във вторник предстои още едва контрола помежду им.