Шампионът Литекс се измъчи срещу Берое

Ловчанлии биха много трудно с 2:1
Обновена: 16 дек 2014 09:53 | 7 авг 2011 22:06,
5

Шампионът Литекс постигна изключително трудна победа с 2:1 над Берое в първия си двубой от новия сезон в "А" група.

Момчетата на Любослав Пенев приеха заралии на своя стадион, а самата среща се игра пред не повече от 1000 души.

Гостите откриха резултата още в началото на мача, след като Ваня Дзаферович реализира в 7-ата минута.

През втората част обаче силната игра на домакините даде резултат и те стигнаха до два гола, с които обърнаха мача. Попаденията бяха дело на Занев и Джерманович в 62-ата и 77-ата минути.