Лошият Меси наказа Майорка

Аржентинецът наниза хеттрик. Барселона победи с 5:0
Обновена: 30 окт 2011 07:37 | 30 окт 2011 07:35,
3

С хеттрик на Лео Меси Барселона спечели убедителна победа с 5:0 срещу Майорка в мач от 10-я кръг на испанската Примера дивисион.

Аржентинецът вкара трите си гола още до 30-та минута. Интересното бе, че първото попадение бе от дузпа. Така Меси много бързо заличи неприятните спомени от пропуска от бялата точка срещу Севиля и головата си суша от последните три мача.

Четвъртото попадение бе дело на юношата на каталунците Исак Куенка, който се разписа в началото на второто полувреме, след подаване на Адриано. Бразилецът пък отчете с общо три асистенции.

В последните секунди на допълнителното време Даниел Алвеш взриви трибуните с уникален удар от 30 метра, който забоде топката до сглобката на гредите.