Холандецът влезе като резерва и обърна резултата срещу Смърфовете
6 ное 2011 19:05,
22
Снимка: Архив Булфото

Левски постигна изключително ценна победа с 3:2 над Локомотив Пловдив в едно от големите дербита от 12-ия кръг на А група.

Мачът се игра на стадион "Георги Аспарухов", но без публика, тъй като домакините са наказани да нямат фенове за един мач.

Първоначално двубоят започна доста добре за домакините, които откриха резултата чрез Иван Цветков, който се разписа в 15-ата минута.

Все пак обаче гостите изравниха чрез Базил де Карвальо в 29-ата минута, а в 40-ата минута Йордан Милиев си вкара автогол, чрез който даде преднина на гостите.

През второто полувреме Сьорд Арс направи разликата и обърна мача след две попадения в 76-ата и 77-ата минути.

След този двубой Левски заема 5-ото място в класирането с актив от 24 точки, докато Локо е на 7-ата позиция с 20 точки.

Подробности за срещата четете в gol.bg.

22
22
0

1

Анонимен преди 12 години
Двата най-мразени отбора в България. Не знаех кой исках повече да загуби. *** от София или *** от Пловдив.
21
0

1

М-р Х преди 12 години
батков да не се питяви, ами да намери пари за един добър реализатор и един добър организатор. Йовов пък вече е за пенсия. С това коремеч трудно тича срещу силни отбори, а освен това е добър халф-крило, и добре го раздва като деф. халф, но не е реалазатор и само го мъчат ца център-н. Изпусна на празна врата срещу Уднинезе! нека стане пом-треняор или нещо подобно. Милиев - нестабилен. Марианн Огнянов - защо ли още не са го продали? Той няма качества. Цветков - безспорен талант, но иска време.
20
0

2

Аз съм левкар, но гледах един много слаб Левсик снощиэиграещ само едон полувреме. Видя се липсата на организатор и реализатор. ЕДва с влизането на Арс се включи човека който да реализира положенията и играта потръгна. Баров на момечтата че показаха карактер, но има сериозин сбалости. Защитата - сериозин пробойни. Няма лидер (централен защитиник или дефанзивен халф) който който да я организира. нападението - липсва човек който да нанесе завършващ удар. разчитаме на центр. и статични положения.
19
2

2

haho преди 12 години
Все така да се радват говедата. Преди с Цола Драгойчева и МВР, после с Бъки Бомбата и сега с БиБи ... напред с властта другари милиционери.
18
0

0

Фен на Ботев Пловдив преди 12 години
Голям процент от мачовете в България са уредени.Като започнеш от юношите,приятелските и стигнеш да А група.Всички знаят,но си трят поради липса на доказателства.Как ще вземеш пари и ще си признаеш.Преди години хванаха настоящият национален треньор като с парите в ръка и единственото наказание беше лишаване от квалификация.Дойде перукан и му я върна.Става въпрос като треньор на Янтра в мача с Берое по сигнал.Смешна работа братя.Сега корумпиран селекционер е национален.Пак заради Боби и Ко
17
1

5

Ivan Grozni преди 12 години
Специала запзена марка на Локото е да се бият сами....