Неймар изригна с хеттрик за 14 минути срещу Ботафого

Сантос смачка противника си с 4:1, младокът на практика сам оформи успеха на своя тим
Обновена: 10 фев 2012 14:34 | 10 фев 2012 14:34,
0
Снимка: архив, Reuters

Голямата звезда на бразилския Сантос Неймар за пореден път демонстрира страхотните си футболни умения, след като реализира хеттрик за успеха с 4:1 срещу Ботафого.

Ботафого откри резултата в 36-ата минута и дълго време държеше аванса си. Четвърт час преди края обаче гостите рухнаха.

В 76-ата минута Неймар изравни с гол с глава, а само две минути по-късно вкара второ попадение от дузпа.

В 90-ата минута Неймар финтира елегантно противников бранител и вкара третото си попадение, за да направи преднината на своя тим 3:1.

В даденото от съдията продължение Фелипе Андерсон се разписа за 4:1, за да оформи крайния резултат.