Реал Мадрид пък не се затрудни срещу ЦСКА
Обновена: 15 мар 2012 09:15 | 15 мар 2012 00:11,
13
Джон Тери ликува след гола си. Снимка: Reuters

Възкръсването на Челси след уволнението на Андре Вилаш-Боаш продължава. Тази вечер "сините" триумфираха в Шампионската Лига, елиминирайки Наполи след продължения.

В редовното време Челси победи с 3:1, но в продълженията Бранислав Иванович вкара четвърти гол, който се оказа победен.

Преди това Дидие Дрогба откри резултата в средата на първото полувреме, а веднага след почивката Джон Тери удвои. Наполи вкара един гол чрез Гьокан Инлер, но Франк Лампард върна Челси в мача с гол от дузпа.

Така в трети пореден мач Челси успява да ликува накрая. Преди това воденият от Роберто ди Матео отбор победи Бирмингам за купата на Англия и Стоук Сити в първенството.

В другия мач от вечерта Реал Мадрид елиминира ЦСКА Москва с много по-малко драма, побеждавайки с 4:1 на "Сантяго Бернабеу".

Гонсало Игуаин откри в средата на първото полувреме, а Роналдо удвои през второто след грешка на вратаря на руския тим Чепчугов. Бензема се разписа само 30 секунди след влизането си като резерва за 3:0, а Зоран Тошич вкара красив гол за руснаците малко след това.  Крайният резултат оформи Роналдо в самия край на мача.