Кошмарно дежа-ву за Реал Мадрид

Виляреал измъкна равенство 1:1 след късен гол от фаул
Обновена: 22 мар 2012 06:16 | 22 мар 2012 01:24,
22

Реал Мадрид изпита вледеняващо чувство за кошмарно дежа-ву, след като във втори пореден мач изпусна победата след късен гол от фаул на съперника.

Три дни след Малага този път Виляреал измъкна равенство 1:1 като домакин на своя "Ел Мадригал", в мач от 28-я кръг на първенството.

Изравнителния гол този път падна в 82-та минута, но за сметка на това съдията изгони двама души от Реал и направи реакцията невъзможна. Недоволството на гостите бе пълно, тъй като освен всичко друго нямаше и нарушение преди фаула.

Преди това Кристияно Роналдо бе открил резултата за белите с хубав гол в 62-та минута. Той обаче се оказа недостатъчен за победата.

Така вече преднината на Реал на върха на класирането пред Барселона е вече само 6 точки, като предстои и директен мач на "Ноу Камп".

В друг интересен мач от вечерта Манчестър Сити обърна Челси с 2:1 като домакин в мач от 29-я кръг на английската Висша Лига.

Лондончани бяха открили резултата с гол на Гари Кейхил. Серхио Агуеро обаче изравни от дузпа в 78-та минута, а Самир Насри вкара победното попадение пет минути преди края след асистенция на завърналия се в състава Карлос Тевес.

Този обрат обаче не бе нищо в сравнение с това, което се случи на мача между Куийс Парк Рейнджърс и Ливърпул. Мърсисайдци поведоха с 2:0 като гости и 15 минути преди края се виждаха като победители. Тогава домакините обаче стигнаха до знаменит обрат, вкарвайки попадения в 77-та, 86-та и 90-та минута.

фсф преди 8 години
Абе някой от Вас чел ли е футболния правилник бе! Какви глупости говорите! Как ще има нарушение, когато играчът на Реал играе СЪС ТОПКАТА !!! Когато първо играе с топката нарушение няма, води се чиста намеса. Хем не знаете, хем сте уверени какво приказвате. Питах 5 човека, които твърдят, че имало фаул по кое правило точно се свири нарушение и никой не може да каже повече от-абе има фаул, страшен аргумент.
13
1

4

az do 19 преди 8 години
лешперчо, аз също гедах мача, както и репортажа няколко пъти после. Гледах всички положения и мисля, че да търсиш извинения в съдията е смешно. Фаул имаше и картона на Рамос е заслужен. За картона на Йозил се колебая, но имаше толкова пропуснати, че изобщо не се замислям. Дузпа несвирена( грозно). Смешни претенции прикриващи слаба игра и незаслужено 1во място. Не съм фен на барса, но ги предпочитам пред реал
12
5

0

Мери преди 8 години
Една корекция: пише се "дежа вю", а не "дежа ву" . Дежа вю в превод означава "това вече сме го гледали" , а "дежа ву" да го преведе този, който използва този израз.
11
19

2

2 до лешперите преди 8 години
Ей хейтърчета , станахте фенове на каталунците преди 3 години и вече ви знаят много устите . Аз за разлика от вас гледах мача и смея да твърдя , че влизането си беше чисто , а ако твърдите , че е свирен заради самото влизане , то го подсечи с тяло и е логично да има съприкосновение . Това в никоя друга държава нямаше да го свирят . Но то е ясно , че каталунците развързаха кесията и резултата е налице - по-агресивни противници и по-лоши съдии .