Левски се измъчи срещу Калиакра, но най-после победи

"Сините" удариха каварненци с категоричното 4:1
24 апр 2012 07:56,
5

Левски се измъчи едно полувреме срещу Калиакра в Каварна, но в крайна сметка победи с 4:1 и успя да запише първи шампионатен успех в последните шест срещи.

Победата на "сините" е категорична, но футболиситте на Ясен Петров доста се поизпотиха, тъй като до 54-ата минута резултатът бе 1:1 и започваше да им пари под краката.

Тогава обаче дойде голът на успокоението вкаран от Христо Йовов, при което домакините рухнаха и набързо получиха нови две попадения.

"Сините" победиха, но не впечатлиха и трябва да вдигнат поне малко нивото си, тъй като в неделя им предстои "вечно дерби" с ЦСКА.