"Чуковете" победиха с 2:0 и спряха "армейците" по пътя им към титлата
12 май 2012 19:03, Красимир Ангелов
188
Миньор спря победния ход на ЦСКА. Снимка: Булфото

ЦСКА тотално се издъни при гостуването си на Миньор Перник и доста сензационно загуби мача с 0:2.

Двата тима се изправиха на Стадиона на Мира в Перник, а "чуковете" стигнаха до успеха след попадения на Борислав Стойчев в 52-ата минута и Ванчо Траянов в 82-ата минута.

След този резултат практически "червените" изпуснаха перфектна възможност да се доближат на косъм до титлата.

Разликата между ЦСКА и Лудогорец в момента е едва две точки. "Червените" остават лидери в класирането с 66 точки в актива си.

Миньор пък е на 9-ата позиция с 34 точки. Жуниор Мораеш можеше да върне интригата в мача, но пропусна дузпа в 78-ата минута.

Левскар преди 11 години
Аз не обичам Левски, но за сметка на това мразя от цялото си сърце и душа ЦС*КА!!!

киро преди 11 години
ЦСКА ще бият Литекс и срещу Лудогорец им стига и равен.
10
12

8

Неутрален фен 2 преди 11 години
.... Явно работата започна да се разбира накъде отива! Домусчиев си е платил където трябва за да си види отбора в квалификациите за Шампионска Лига... Левски ще бъдат "добутани" до Лига Европа.... ЦСКА също вече има гарантирано място там.... ВСИЧКИ КОЙТО СИ ПЛАЩАТ И ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ "ГРАНДОВЕ" ЩЕ УЧАСТВАТ ВЪВ ЕВРОПАТА! И ВЪЛКЪТ СЪС ГОЛЕМИТЕ ПАРИ ЩЕ Е СИТ( ДОМУСЧИЕВ!) И "ГРАНДОВЕТЕ" НЯМА ДА СА КАПО СЪС ЛИГА ЕВРОПА..! САМО НЕЗНАМ КАКВО ЩЕ КАЖАТ СЛЕД КАТО ВСИЧКИ ОТПАДНАТ СЛЕД 2 ИЛИ 4 МАЧА В ЕВРОПА!!
9
1

16

Отново се ипразниаха върху цеца *** панчаревска аахаххахахахах.
8
6

4

Италия разгроми Сърбия на волейбол с 3-1 и се класира за финала утре. Сърбия отпада от игрите в Лондон или ще играе последна квалификация.
7
22

6

М*нет Перник преди 11 години
Миньор свалиха гащите пред р*заните от Разград, сега големи мъже излязоха :-D :-D :-D
6
19

8

много добър мач,,на който най вече се отличи коалицията на ***-перник и ТУРЦИТЕ -разград !!!!!!!!
5
4

14

Неутрален фен преди 11 години
И искат да направят смешното Българско първенство по ПЛАТЕН КАНАЛ?!?! НЕ ТЕ НА НАС ДА НИ ПЛАЩАТ ЧЕ ИМ ГЛЕДАМЕ "ПОРНОГРАФИЯТА" А НИЕ ДА ИМ ДАВАМЕ ПО 2-3 ЛЕВА НА МАЧ ЗА РАЗКОДИРАНЕ?!?! Няма такъв смях! Гледах и мача на Лудогорец и този на ЦСКА... В Разград съдиите определено бяха объркали фланелките и трябваше да излезнат със зелени защото очебъркащо се видя че "играят" за парите на Домусчиев! ЦСКА- безобразно слаби и апатични в решителен за тях мач?!?! Бразилчето би дузпата като пълен ***...!!