"Чуковете" победиха с 2:0 и спряха "армейците" по пътя им към титлата
12 май 2012 19:03, Красимир Ангелов
188
Миньор спря победния ход на ЦСКА. Снимка: Булфото

ЦСКА тотално се издъни при гостуването си на Миньор Перник и доста сензационно загуби мача с 0:2.

Двата тима се изправиха на Стадиона на Мира в Перник, а "чуковете" стигнаха до успеха след попадения на Борислав Стойчев в 52-ата минута и Ванчо Траянов в 82-ата минута.

След този резултат практически "червените" изпуснаха перфектна възможност да се доближат на косъм до титлата.

Разликата между ЦСКА и Лудогорец в момента е едва две точки. "Червените" остават лидери в класирането с 66 точки в актива си.

Миньор пък е на 9-ата позиция с 34 точки. Жуниор Мораеш можеше да върне интригата в мача, но пропусна дузпа в 78-ата минута.

Как се разви мачът четете в Gol.bg

188
114
0

3

Анонимен преди 11 години
тия говедарите подруянски се борят да не отпаднат па взели да се присмиват....муахаххахах
113
0

6

Сините *** досущ като прасенца. Гледайте си синята ***, наречена Герена. Свинефермата е ст. Герена.
112
0

3

Този форум не е само за цесекари и подуенци. Не ми пука за ЦСКА, и за подуене също. Подуенците за нищо не стават.
111
0

3

Този мач беше решен преди да започне. Въпросът е кой го продаде: играчите или ръководството (Титан)? За цял мач ЦСКА не отправи нито един удар в очертанията на вратата. Сякаш се страхуват да не вкарат случайно гол. Само един опит на Карачанаков първото полувреме и после нищо. Младенов отстрани бе странно спокоен, както и в края на мача. Въпросът е защо бе продаден този мач?
110
3

3

Аз предлагам ,таа годин, га чорбарите свински земат калъфката, да си я турят връз глава и да се дават у панчаревскио гьол...
109
5

1

Ах ,калъфка...,ах калъфка...,ах моя сладка ЧОРБАРСКА КАЛЪФЧИЦА...
108
4

5

Сори Майкъл преди 11 години
На г-н Чорни ще му кажа, че беше обран от ***. А ЦСКА ще стане шампион независимо от *** игри на Перуков, Домузов и разни други ибалници. Ще ми го цункате пред Централните софийски хали, а ако Ви е по удобно - на стадиона в Разград. Тогава ще видите какъв цвят е *** на маймуните. Отблизо. Нали, Батков?
107
3

2

az ne razbira преди 11 години
prodadoha ma4a cska tova e istinata i te sa vzeli pari ot koiiiiiiiiiiiii,,,,,,,,,,,,,, ot LYDOGOREC 4erno toto
106
4

3

алекс преди 11 години
*** номер-да играеш с юношите срещу единия претендент,а да скочиш с всички сили срещу другия
105
8

12

ЦСКА за смях преди 11 години
КОГАТО МАГАРЕТО СТАНЕ МОТОР, ТОГАВА И ЦСКА ЩЕ СТАНЕ ОТБОР.
104
5

5

жалък ЦСКА преди 11 години
Прасенца-вие гледали ли сте отборчето си на 1/4 финал на Лига Европа или в групите на Шампионската?