Русия разпиля Чехия

"Сборная" стигна до успех с 4:1 и оглави класирането в Група A
Обновена: 10 юни 2012 11:20 | 8 юни 2012 23:42,
157
Роман Павлюченко и Алан Дзагоев ликуват след четвъртия гол на Русия. Снимка: Reuters

Русия започна по перфектен начин участието си на Евро 2012.

"Сборная" постигна убедителна победа с 4:1 над Чехия във втория мач от Група "А", който се състоя днес.

Руснаците тотално надиграха своя противник и победата им е напълно заслужена.

Два гола за успеха вкара Алан Дзагоев, а по един добавиха Роман Широков и резервата Роман Павлюченко.

В началото на второто полувреме Чехия вкара своя гол, но той се оказа недостатъчен.

След този мач Русия е лидер в класирането в своята група с актив от 3 точки, докато Чехия заема последното 4-о място с 0 точки.

Следващият мач на Русия е срещу Полша на 16-и, а Гърция ще трябва да се изправи срещу Чехия.