Страхотен гол на Гарет Бейл донесе победата на Тотнъм срещу УБА

"Шпорите" вече са само на една точка от третото място и Челси
3 фев 2013 18:02, Георги Пешев
5
Гарет Бейл донесе победата на Тотнъм. Снимка: Ройтерс

Тотнъм победи с 1:0 УБА на "Дъ Хоутърнс" и запази преднината си от четири точки пред Арсенал и три пред Евертън в битката за четвъртото място във Висшата лига.

След този успех "шпорите" дори са само на една точка от третото място и Челси. Единственото попадение в мача заби Гарет Бейл в 67-ата минута.

Двата отбора изиграха равностойно първо полувреме, в което имаше много битка и малко голови положения.

Веднага след почивката обаче Горан Попов от УБА си изпроси нелеп червен картон и това сериозно наклони везните в полза на Тотнъм.

"Шпорите" методично наложиха превес, притиснаха сериозно домакините си, вкараха красив гол и заслужено си взеха трите точки.

Футболистите на УБА също заслужават добри думи, но те бяха провалени от Горан Попов, който лиши отбора си поне от точката в този мач.