Манчестър Юнайтед посрамен в Гърция

Олимпиакос победи "Червените дяволи" с 2:0
25 фев 2014 23:33,
15
Алехандро Домингес ликува след първия гол срещу Манчестър Юнайтед. Снимка: Ройтерс

Манчестър Юнайтед допусна срамна загуба с 0:2 като гост на Олимпиакос в първи осминафинален мач от Шампионската Лига, игран на стадион "Караискакис".

"Червените дяволи" изиграха изключително слаб мач и напълно заслужено загубиха от гръцкия шампион.

Домакините откриха резултата към края на първото полувреме, когато силен удар бе отклонен от Алехандро Домингес в наказателното поле и излъга Давид де Хеа.

След почивката пък играещият под наем от Арсенал Джоел Кемпбъл вкара втори гол след страхотен удар от над 25 метра. За цял мач Юнайтед имаше едно единствено положение за гол, но то бе опропастено от Робин ван Перси.

Така тимът на Дейвид Мойс е изправен пред изключително трудна задача преди реванша на "Олд Трафорд". Ако отпадне от надпреварата, сезонът вероятно ще е пълен провал, тъй като вече бе елиминиран за двете купи в Англия, а достигането до Топ 4 е почти невъзможно.

Прочетете подробности за Олимпиакос - Манчестър Юнайтед

15
9
3

0

Stam преди 10 години
Haide sega pak heitarite opliuha Berbatov!
8
0

3

хах преди 10 години
Нека всички Английски отбори вземат по 2 гола в шампионската лига........
7
0

10

10010 преди 10 години
Браво на гърците. Геройско представяне! Няма невъзможни неща.

17

Юнайтед нямат треньор в момента! гледам ги тази вечер и цялата им игра и тактика е да напреднат по крилата и да центрират... през цялото време само това правеха, без никаква друга идея! в последната минута без да искат направиха една атака по средата на терена и стигнаха до по опасно положение, но явно треньорът им не анализира тези неща и в следващия мач излизат пак по същия начин...
1
3

29

ми да преди 10 години
нормално, без сър-а си отиде мега-късмета, който носеше поне 40% от победите на Юнайтед всеки сезон, + влиянието му върху съдиите, което добавяше още поне 30%. И като добавим слабата им форма - даже с малко се отърваха