Нигерия шокира дебютанта на световното и победи с 1:0
Обновена: 22 юни 2014 10:29 | 22 юни 2014 10:28, Екип на Dnes.bg
23
Снимка: Ройтерс

Босна и Херцеговина отпадна доста рано от Мондиала, след като загуби от Нигерия с 0:1 във втория си мач от Група "F" на турнира.

Мачът бе решен след огромен съдийски гаф. В 20-ата минута бе незачетен чист гол на Един Джеко заради измислена засада, като това стана пред очите на Сеп Блатер, който изглежда мача на живо.

Попадението за "Супер орлите" бе дело на Питър Одемвинге в 29-ата минута и с него африканската страна стигна до крайния успех.

Балканците, които са дебютанти на турнира, удариха и греда в самия край, като отборът на Сафет Сушич изобщо нямаше късмет.

Анонимен преди 9 години
Това не е световно а турнир Южна Америка срещу Африка, всички други отбори тук са нежелани !
11
1

9

Тихомир Томов преди 9 години
Това Световно май е нагласено за *** . Европейските отбори нещо нямат желание за игра ?!

Ко преди 9 години
Африканците заслужаваха победата. "Младите и талантливи" босненци и при негативен резултат си влачеха г*зовете, кат мърди по терена. То така не става. Така, че справедлив резултат!
8
2

13

Йово преди 9 години
"Мачът бе решен след огромен съдийски гаф. В 20-ата минута бе незачетен чист гол на Един Джеко заради измислена засада, като това стана пред очите на Сеп Блатер". Oще ли има невежи да си мислят, че Бедна държава от Балканите ще прескочи в следващата фаза там играят много пари спомнете си как спасиха Бразилия от Хърватска сега спасиха Нигерия от Босна. Кой ще позволи най титулувания отбор в света и един от най титулуваните в Африка да отпаднат от такива отбори!
7
8

3

До Анонимен-5,твоите *** ганьоооовци ,ги няма там за това ли ти са несимпатични.
6
9

10

Discovery преди 9 години
До тея долу:то па нали Нигерия е големия футболен колос, че да ги бута някой напред. Или па нали са цъфнали и вързали от към кинти, та да си "купуват" съдии. Единствения отбор, който наистина го подбутват това световно са домакините, както се случва със всеки домакин на подобни форуми. А грешки винаги са ставали и винаги ще стават.
5
4

20

ФИНАНСОВ ПЪНКАР преди 9 години
До Анонимен 4Съдиите свирят каквото им кажем, все пак ние сме тези които залагаме на мачове и въртим милиарди в черни каси!
4
14

7

На мен пък никой от тия 2 отбора не ми е симпатичен, т.че кво ме грее.
3
3

51

Прави ми впечатление , че "преебани" от съдийски гафове са все малки и симпатични отбори...
2
5

52

Шаран -БГ преди 9 години
Балканците са от малка страна, нямат пари , нямат и съдии! А и да станат дори световни шампиони, нямат публика ,достатъчна за да даде много пари, за да гледа тези срещи. След като почнаха да играят големите пари, шампионатите се провеждат в големи държави с много балами, и шампиони стават по същата причина големите държави с голямо население!