Гредата спаси ЦСКА от домакински резил срещу Зимбру

"Армейците" не успяха да бият молдовците, завършвайки 1:1 в София
Обновена: 17 юли 2014 22:36 | 17 юли 2014 22:29, Друми Георгиев
41
ЦСКА не успя да бие Зимбру насред София. Снимка: Булфото

Обновеният състав на ЦСКА завърши 1:1 срещу молдовския Зимбру в двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа, състоял се на националния стадион "Васил Левски" в София.

Гостите откриха резултата изненадващо след около половин час игра чрез Алексеев, но натискът на ЦСКА даде резултат и преди почивката Карачанаков материализира центрирането на Василев.

През втората част ЦСКА продължи да бъде по-активният отбор, но така и не успяваше да стигне до голово положение. В 87-та минута българският отбор извади късмет, защото Гросу нацели страничната греда.

Реваншът между двата отбора е след седмица и ще се играе в Кишинев.

Как точно се разви срещата, може да прочетете в Gol.bg

По-рано тази вечер Ботев Пловдив победи Санкт Пьолтен с 2:1. Подробности от мача вижте тук.