ЦСКА отново е №1

"Армейците" разбиха с 3:0 Локо Пловдив на "Лаута"
30 авг 2014 22:12,
29

ЦСКА тресна с 3:0 Локо Пловдив на "Лаута" и отново си върна лидерското място в "А" група. Попаденията в мача забиха Тони Силва, Серджиу Буш и Жоао Рибейро през второто полувреме.

Армейците заслужено си взеха трите точки, след като през по-голямата част от срещата контролираха играта, създадоха половин дузина голови положения, вкараха две от тях и в крайна сметка се поздравиха с победата.

Локо логично загуби, след като не си повярва, че може да вземат нещо от този мач. Така ЦСКА отново е лидер в класирането с 16 точки, докато Локо има едва шест.

С тази победа червените скъсаха и с неуспешната си серия срещу пловдивчани, която продължи четири срещи, в които армейците бяха записали само две равенства.