Монтана изхвърли ЦСКА от турнира за купата на България

Втородивизионният тим спечели с 2:1 след продължения
24 сеп 2014 18:19, Друми Георгиев
63
Монтана шокира ЦСКА. Снимка: Булфото

Втородивизионният Монтана хвърли бомбата в турнира за купата на България, елиминирайки ЦСКА с 2:1 след продължения в 1/16-финална среща от надпреварата, която се игра на стадион "Огоста".

Двата тима изиграха силно първо полувреме, в което атаките се редуваха и пред двете врати. Монтана създаде по-опасните положения, като гол на Миро Антонов бе отменен заради засада, а малко преди това Сергей Георгиев нацели гредата.

Близо четвърт час преди края на редовното време активизиралите се след паузата "армейци" откриха резултата, когато Тони Силва засече с глава центриране на Милисавлевич, но седем минути след това Миро Антонов изравни.

Срещата влезе в продължения, а в самото начало на първото от тях гредата спаси домакините след удар на Милисавлевич. В 105-тата минута Монтана шокира далеч по-именития си съперник, вкарвайки втори гол. Негов автор бе Сергей Георгиев.

Така Монтана постигна напълно заслужена и сладка победа, класирайки се на осминафиналите за купата на България.

Анонимен преди 9 години
Сега и Берое като ги изхвърли от тройката Тройчо ще ревне срещу любимата му Паста.

Лудогрец преди 9 години
До синята лавинаСинята лавина, хахахахахахаххахахахаах. Бившите клоуни на Европа мачкали хахахахаха.Сега ви няма, няма и да ви има. Майкъл Чорни спря да дава копейки.Лудогроец не брои победите над подуянските никаквици.
46
3

4

Oлимпия Х 2, Хонвед, ТамПере, Сараево, Вечна синя ИрТишина!
45
3

4

До Кво беше това ЦСКА ?Отбора на София. От Подуяне ли си?Иртишината я пазете, че ви се смее народа.
44
4

7

синята лавина преди 9 години
ЧОРБАТА СВАЛЯЯЯГАЩИ НА КОЛЕНААА!ЛАВИНАТА МАЧКА, ОЛЕ!!
43
7

3

До ЦСКА евроидиотиАз си мислех че на Левски викаха Евроидоти ...поне след като падна Комунизма в Бълагрия ...щото вече падна забраната да се говори против "отбора на народа "
42
1

4

Стойчо Младенов преди 9 години
Съдията е виновен ! И обръча от съдий около БФС-то!
41
1

8

Берое преди 9 години
Браво, най-после феновете на цска да помълчат.Вчера всички плюеха левски, че мача 7:1 е нагласен.Иначе, понеже познавам лично Стойчо, мога да кажа или предам негови думи от1998-1999г.без младежи и юноши в БГ нищо няма да стане.

4

Смешното в този мач е че ЦСКА играеше с титулярния състав(3 или 4 промени). Ясно е че този състав не е подготвен да играе повече от 1 мач в седмицата. Другото смешно е че когато ЦСКА играе срещу много по-слаб отбор и е принуден да атакува не е в състояние да вкарва голове. То лесно когато се играе защита и на контри, ама като трябва да вкарват голове срещу защитаващ се отбор стават смешни. Също трябва да се спомене че В. Илиев, Тунчев и А. Попов са добри защитници и тяхната липса дава ефект.
38
0

6

sorry преди 9 години
Нека селския бек Тройчо Младенов да вика за ...който си иска.Не му стига нито време,нито сили.Викай в казана Тройчо.

2

Да, забравих за спомена за чужденците. Докога ще налагате някакви абсолютно некадърни чужденци, вместо да развивате детско-юношеската школа. Май комисионните са много по-важни от играта и бъдещето на клуба.
35
3

8

Време е Стойчо да се махне от ЦСКА. Този човек никога не ми е харесвал, когато ЦСКА падне винаги съдиите са виновни, независимо от доста слабата игра на отбора. Май единственото хубаво, което успя да постигне, са няколкото поредни победи над Левски. Ама то тях който и да ги хване ги бие, така че...
34
7

2

Син преди 9 години
От Подуяне съм съм. Винаги съм казвал, че с Борат на Майкъл Чорни подставено лице начело просто няма да го бъде. Какво постигна този човек!? Абсолютно нищо. Няма нито един спечелен ключов мач. Бие се в гърдите, че сме победили кой?!?!. И какво от това?! Изобщо в последните 25 години Подуяне е един смешен, дори на моменти жалък отбор. Жално е, че не можем да се доближим на успехите на Лудогорец от последните години. Просто лежим на стара комунистическа слава. Жалко, но факт.
33
6

2

До ТройчоOлимпия Х 2, Хонвед, ТамПере, Сараево, Вечна синя ИрТишина!Сините всеки ги ...... .
32
0

14

От ЦСКА съм. Винаги съм казвал, че с Младенов начело просто няма да го бъде. Какво постигна този човек!? Абсолютно нищо. Няма нито един спечелен ключов мач. Бие се в гърдите, че сме победили Левски. И какво от това?! Изобщо в последните 25 години ЦСКА е един смешен, дори на моменти жалък отбор. Жално е, че не можем да се доближим на успехите на Левски и Лудогорец от последните години. Просто лежим на стара комунистическа слава. Жалко, но факт.