Лудогорец - шампион на България за четвърти път

"Орлите" разбиха Локо София с 4:1
Обновена: 15 май 2015 21:10 | 15 май 2015 21:07, Веселина Йорданова
61

Лудогорец е шампион на България за четвърти пореден път! Титлата на "Орлите" е факт, след като тимът успя да победи на своя "Лудогорец Арена" Локомотив София с 4:1.

Така тимът е бетониран на върха в класирането с актив от 62 точки два кръга преди края на шампионата.

Мачът бе от 30-ия кръг на "А" група и след него вече новият-стар шампион ще може да бъде спокоен - целта е постигната, а тя е титлата и участие в квалификациите за Шампионската лига.

Марселиньо откри резултата в 32-ата минута, а в самия край на полувремето Кишада удвои аванса на домакините.

Четири минути след подновяването на играта Кишада отбеляза и втория си гол в мача, а Мисиджан също записа името си сред голмайсторите в 56-ата минута. Почетното попадение за гостите бе дело на Генов в 61-ата минута.