Емил Гъргоров удължи агонията на ЦСКА с фамозен гол

"Червените" с 12 мача без победа след 1:1 с Локомотив София
23 май 2015 19:52, Елка Василева
12
Снимка: Булфото

Локомотив София и ЦСКА завършиха наравно 1:1 в столичното дерби от 31-ия кръг на „А” група.

Двата отбора направиха много вълнуващ мач на стадиона в квартал „Надежда”, а първото полувреме беше изпълнено с куп голови положения, но пропилени, някои от тях с лека ръка.

През втората част нападателят на „червените” Стефан Николич си изкара два жълти картона за две минути и остави отбора си с човек по-малко. „Железничарите” се възползваха от численото си предимство и стигнаха до точния удар в 78-ата минута с фамозен гол на Емил Гъргоров.

„Армейците” обаче не се предадоха и секунди преди да изтече редовното време стигнаха до равенството с попадение, изработено от две резерви – Пламен Крачунов и Маркиньос.

Въпреки това ЦСКА продължава с агонията си в първенството и вече 12 мача е без победа. Но положителното е, че за първи път от есента отборът се разписа в две поредни срещи.

В класирането Локомотив остава на 4-то място с 52 точки, а ЦСКА е 5-ти с 49 т.