Бонучи: Бяхме ощетени, имаше дузпа срещу Погба

Ще плашим здраво своите съперници през следващите години, закани се той
Обновена: 7 юни 2015 10:18 | 7 юни 2015 10:08, Анисия Иванова
40
Снимка: архив Reuters

Бранителят на Ювентус Леонардо Бонучи претендира за неотсъдена дузпа, за неговия тим.

Той смята, че е имало чисто нарушение срещу Пол Погба малко преди гола на Луис Суарес.

В крайна сметка дузпа не бе свирена, а торинци загубиха срещата с 1:3 и така се простиха с надеждите си за европейски труимф.

"Дадохме абсолютно всичко от себе си в този мач. Смятам обаче, че бяхме ощетени, тъй като имаше дузпа срещу Погба малко преди гола на Луис Суарес", обяви Бонучи след мача.

"Като гледам повторението съмненията за такава ги има и още как. Гордеем се обаче с фланелката на Ювентус, защото изградихме един много силен отбор".

"Ние ще бъдем уважавани в турнирите и ще плашим здраво своите съперници през следващите години. Според мен това бе отличен мач за нашия тим срещу един невероятен отбор с фантастични играчи", завърши бранителят.

Още за срещата четете в Gol.bg

40
28
1

2

Анонимен преди 8 години
Спечели по добрият отбор, съдията свири свири добре , просто допусна малко по твърда игра, за финал е нормално, за гола на неймар съдията е прав дори да е неволно след удара в ръката му топката си променя посоката
27
9

7

DEVIL-JIN преди 8 години
Тези от Ювентус ореваха орталъка за някаква дузпа където е няма,само за това се хващат те друго нямат,гола на Неймар си беше чист гол.Юве още първото полувреме трябваше да са с 2 червени картона.И мача отиваше на 5-6 на 0.
26
3

15

Съдията отсъждаше съвсем разумно според мен, но дори да е допуснал някакви грешки - човешко е. Важното е, че по-добрият отбор спечели. Това, мисля, никой не може да отрече.
25
3

13

Барса преди 8 години
1во ако турчина беше свирил дузпата с игра с ръка в наказателното поле на Юве мача свършваше 2ро ако турчина беше изгонил Видал в 15-20 мин мача свършваше3то спорно беше падането на Погба4то спорно дали имаше нарушение на Алба срещу Погба...ситуацията беше извън наказателното5то щом не свири дузпа в 7 мин за "неволната игра с ръка" защо тогава не отсъди гола за неволната игра с ръка при гола на Неймар? Спорно съдииство като цяло...но свалете очилата и вижте че по силният отбор спечели-БАРСА

Чакър преди 8 години
Как може на тУрчин да поверят такъв мач ?
22
4

6

Хубав мач стана, интрига имаше до последно.
21
4

7

Сандо преди 8 години
Бонучи на български сигурно щеше да се казва Бунаков ... и щеше да носи цветущият прякор Буначето ;)
20
4

11

Не мисля, че една дузпа щеше да промени хода на мача, но оплакванията след финал са нормално явление.

15

Купата беше връчена на победителите от шефа на УЕФА неподкупния ПлатИ ни.
17
3

11

тими77 преди 8 години
видяхте как се отменя гол и безкомпромисно решение на съдиите наште да си вземат поука и да гледат как се свири на мач пример купата на българия недадената 100 процентова дуспа и още куп грешки на наште съдии
16
2

22

голям мач беше снощи ако българските съдии свирят и 5 процента както свири вчера турския съдя нашия футбол ще на светлини години
15
4

24

Мераци преди 8 години
Според италианците , трябвало било да изгонят Меси , и тогава може и да бият.
14
40

12

Няма толкова смешен и съдииски отбоор като барса. 3 от последните 4 ШЛ са им от съдията.
13
5

23

Тоя треньора на Юве трябва май да е карал шофьорски курсове с Моуриньо за автобус.

Съдията преди 8 години
Като ще свириш мач ще го свириш безпристрастно и честно, т.е. червен картон на Видал и дузпа за барса. Няма такъв филм... Казвате даже, че до 20 минута трябвало да има втори жълт... Глупости! Тоя направи 3-4 нарушения за жълти картони до 10 минута. Погба най- добре да става актьор в Холивуд, на повторенията се видя, че си падаше сам. Апък Джиджи Буфон спаси отбора си от срама да падат с 4:0 до първото полувреме, трябва да му се признае- Велик Вратар!
10
5

20

9-ти, бе не знам кой се ядосва, май ти си ядосаният че Барса победи съвсем заслужено. Ако съпоставим ощетяванията и на двата отбора от съдията, то Барса е по-ощетена, ама няма какда си го признаеш, защото си заслепен от злоба по Барса, нали така, френд? )))
9
5

16

до 9 Титлата е сладка защото на фона на червеният картон който трябваше да даде на Видал турчина още средата на първото полувреме и чистата дузпа за Барса, неотсъдената за Юве бледнее като ощетяване. Ъндърстейнд ми?