Варненци отпаднаха от Динамо Минск с общ резултат 1:5
23 юли 2015 19:53,
15
Снимка: архив, Булфото

Динамо Минск победи с 3:0 Черно море в среща-реванш от 2-ия квалификационен кръг на Лига Европа и така варненци отпаднаха от надпреварата с общ резултат 1:5 от двата мача.

Головете за Динамо забиха Владимир Коритко (41-ата минута), Ненад Адамович (58), Фатош Бечирай (86) (92).
Варненци играха цяла второ полувреме с играч по-малко, тъй като преди почивката втори жълт и респективно червен картон получи Тодор Паланков.

Като цяло домакините контролираха срещата, вкараха си положенията и заслужено продължават напред в турнира, докато Черно море отпада от Лига Европа.