Барса направи невъзможното – отива на четвъртфинал в ШЛ

Каталунците надвиха ПСЖ с 6:1
9 мар 2017 07:25,
83

Барселона постигна една от най-великите победи в историята на Шампионската лига. След 6:1 над Пари Сен Жермен каталунците успяха да обърнат развоя след шокиращата загуба с 0:4 в първия мач.

Големият герой бе Сержи Роберто, който вкара така чаканото попадение в 95-та минута.

Барса вървеше по график, след като водеше с 3:0 до 50-та минута. След това Единсон Кавани смълча трибуните и до 88-та минута резултатът не се промени, а домакините се нуждаеха от цели три гола.

Неймар направи 4:1 от фаул в 88-та минута, а в 90-та вкара за 5:1 след спорна дузпа. Реферът даде 5-минутно продължение, след което каталунците триумфираха. Роберто засече центриране на Арда Туран и "взриви" трибуните.

Така Барселона стана първият отбор в историята на Шампионската лига, който успява да преодолее дефицит от 4 гола след първия мач. Каталунците са на четвъртфинал в Шампионската лига за 10-ти пореден сезон.

Четете подробности за мача в gol.bg

83
25
10

8

Анонимен преди 7 години
На Суарес нямаше дузпа. На Неймар - да! Но на Барса не отсъдиха и чиста дузпа за ръка с игра в наказателното. така че пак 6-1. К'во има за умуване?
24
6

17

Вчерашния на аз беше срам за футбола. Лошото е че напоследък подобни мачове зачестиха. Не познавам всички в ръководството на УЕФА, но ми е достатъчно, че познавам корумпирани *** като таткото на чалга Никиту.
23
6

15

Голяма радост за феновете Уефалона, ама пак ще хапнете германския и ще се чудите к'во стана.
22
3

18

Отдавна не бях гледал такова цирково представление от високо качество...
21
11

6

20, затова не си хаби нервите за такива мачове, че РАК докарват. Бъди над нещата,брат!) Остави радостта на нас- феновете на БАРСА! Цяла нощ не съм спал от кефффф
20
5

20

Заглавието трябва да е : Черното тото направи невъзможното, циркове трупа Катуна продължава напред.
19
2

32

Живеем във фалшив свят. Гледаме нагласен и мачове дори на най-високо ниво, ядем изкуствена храна, назначават ни некадърни политици. Пълен отврат.
18
12

11

17 Серджо Роберто вкара в последната възможна секунда. Истината е че Кавани вкарваше ли и ПСЖ се класирваха. Но така е- Великите затова са велики, а такива мишки като ПСЖ ще си останат с това 4-0 в първия мач като велико тяхно постижение и толкова.
17
2

13

Шоу преди 7 години
Хляб и зрелища. На народът му трябва да гледа, а не да участва в живота. Не ги мислете толкова и иедните и другите. Те са действащите лица.
16
6

25

DMS Barcilona. Остана ли някой да вярва в честния футбол. Ако беше вкарал Кавани щеше да има още 4 дузпи!
15
5

22

Ха ха това ако е великата Барселона значи футбола е много зле. 2 гола вкара съдията, другите два ги вкара ПСЖ, за БарЦелоната не остана нищо...
14
13

9

до 1 Заради такива велики обрати някои *** като теб си режат вените от злоба и гняв, а други като феновете на красивата игра са в еуфория.Наздраве за момчетата на БАРСА! Истински гладиатори!
13
18

14

do 11 Фен съм на Барса от лятото на 1990-та година, когато Бат Ицо Стоичков подписа договор с Барселона! А този мач няма да го забравя като емоция....момчетата направиха нечуван обрат в историята на ШЛ! Никой отбор досега не е обръщал от 4 ЧИСТИ гола в първия мач. Пия една бира вече от кеф,защото снощо бях на работа и нямнаше как. А ти младежо виж и на колко пъти спестиха дузпи на Барса.
12
7

20

Срамно работа. И това е елита на Европа. А аз си мислех, че само боядисаните делиорманци разиграват театър.
11
9

13

Поне спестен червен картон, вместо това даден жълт. След това спестен втори жълт. Неймар спестен директен червен картон за удар в гръб без топка. Съдийски отбор, Дрогба го каза преди години, когато и Чели усети какво е да играеш срещу съдията.
10
7

14

До №9 преди 7 години
По стила ти на писане си личи, че си някой вчерашен к.леш, който е чул, че е модерно да си фен на Барса и Меси. Спестеният втори жълт картон на Пике не го спомена нещо ??? А за грандиозни обрати... явно не си бил роден по време на Ливърпул - Милан 3:3 ?
9
15

12

Знаете ли какво ще ви кажа: изяжте се от яд всички вие които злорадствахте след онова 0-4 в Париж и се присмивахте на всички фенове на БАРСА. *** се от яд. Не можете да повярвате че това се случи не заради няклаква измислена дузпа, а защото 20 минути преди края потривахте доволно ръчички когато стана резултата 3-1. Кееефффф...да видиш едни *** като вас смазани от злоба и яд!))))
8
18

17

2 спестени дузпи за Барса и една за ПСЖ. Едната дузпа за Барса бе пресилена. Реалният резултат беше 7-2 за Барса и пак се класирваха. Муахаахаха мадридските иддиоти цяла нощ не са спали от най-грандиозния обрат в историята на ШЛ. Браво на момчетата на Барса, нито за миг даже при 3-1 20 минути преди края не се предадоха където им трябваха още 3 гола за да се класират! Браво на Крал Лео и компания! А ПСЖ доказа че е един клуб без манталитет на голям отбор. Затова и мястото му е там- в нищото.
7
7

22

Две дузпи, гол в 95-та минута. Така е при еврохейските грандове. Подпиралка отвсякъде.