Пълната програма на световното първенство

Всички мачове бяха разпределени по дати и часове
1 дек 2017 18:47, Анисия Иванова
12
Пълната програма на световното първенство

Програма за групите на световното първенство по футбол в Русия:

Група А
14 юни Русия - Саудитска Арабия, Москва, стадион Лужники, 17 ч (българско време)
15 юни Египет - Уругвай, Екатеринбург, 14 ч

19 юни Русия - Египет, Санкт Петербург, 20 ч
20 юни Уругвай - Саудитска Арабия, Ростов, 17 ч

25 юни Уругвай - Русия, Самара, 16 ч
Саудитска Арабия - Египет, Волгоград, 16 ч

Група В
15 юни Мароко - Иран, Санкт Петербург, 17 ч
Португалия - Испания, Сочи, 20 ч

20 юни Португалия - Мароко, Москва, Лужники, 14 ч
Иран - Испания, Казан, 20 ч

25 юни Иран - Португалия, Саранск, 20 ч
Испания - Мароко, Калининград, 20 ч

Група С
16 юни Франция - Австралия, Казан, 12 ч
Перу - Дания, Саранск, 18 ч

21 юни Франция - Перу, Екатеринбург, 14 ч
Дания - Австралия, Самара, 17 ч

26 юни Дания - Франция, Москва, Лужники, 16 ч
Австралия - Перу, Сочи, 16 ч

Група D
16 юни Аржентина - Исландия, Москва, Спартак, 15 ч
Хърватия - Нигерия, Калининград, 21 ч

21 юни Аржентина - Хърватия, Нижни Новгород, 20 ч
22 юни Нигерия - Исландия, Волгоград, 17 ч

26 юни Нигерия - Аржентина, Санкт Петербург, 20 ч
Исландия - Хърватия, Ростов, 20 ч

Група Е
17 юни Коста Рика - Сърбия, Самара, 14 ч
Бразилия - Швейцария, Ростов, 20 ч

22 юни Бразилия - Коста Рика, Санкт Петербург, 14 ч
Сърбия - Швейцаярия, Калининград, 20 ч

27 юни Сърбия - Бразилия, Москва, Спартак, 20 ч
Швейцария - Коста Рика, Нижни Новгород, 20 ч

Група F

17 юни Германия - Мексико, Москва, Лужники, 17 ч
18 юни Швеция - Република Корея, Нижни Новгород, 14 ч

23 юни Германия - Швеция, Сочи, 17 ч
Република Корея - Мексико, Ростов, 20 ч

27 юни Република Корея - Германия, Казан, 16 ч
Мексико - Швеция, Екатеринбург, 16 ч

Група G
18 юни Белгия - Панама, Сочи, 17 ч
Тунис - Англия, Волгоград, 20 ч

23 юни Белгия - Тунис, Москва, Спартак, 14 ч
24 юни Англия - Панама, Нижни Новгород, 14 ч

28 юни Англия - Белгия, Калининград, 20 ч
Панама - Тунис, Саранск, 20 ч

Група Н
19 юни Полша - Сенегал, Москва, Лужники, 14 ч
Колумбия - Япония, Саранск, 17 ч

24 юни Япония - Сенегал, Екатеринбург, 17 ч
Полша - Колумбия, Казан, 20 ч

28 юни Япония - Полша, Волгоград, 16 ч
Сенегал - Колумбия, Самара, 16 ч

Още за спорт четете в Gol,bg


12
Още от
Спонсорирано съдържание
Напиши коментар Коментари
12
3
 
5
 
! Отговори
Анонимен преди 10 месеца
Щеше да е интересно,ако бяха Северна Корея и Сащ!
11
4
 
7
 
! Отговори
Патриот преди 10 месеца
Фащ и Украйна не се класираха нарочно,защото по този начин налагат санкции на Русия :)))
10
2
 
2
 
! Отговори
7 преди 10 месеца
То тук винаги не се доволни от нищо
9
2
 
2
 
! Отговори
Д преди 10 месеца
Който иска ще гледа и без теб ще стане ха ха
8
3
 
1
 
! Отговори
Анонимен преди 10 месеца
Англия и Белгия са на почивка в групите!С Панама и Тунис ,даже и свестна трнировка не могат ,да направят!
7
1
 
8
 
! Отговори
Анонимен преди 10 месеца
Изключителни дербита ,браво на ФИФА ,Сауд.Арабия-Египет,
Иран-Мароко,Тунис-Панама ,добре че няма италианци,холандци,и други слаби европейци!
В Катар дано участват и други араби ,ще бъде весело!
6
0
 
10
 
! Отговори
Анонимен преди 10 месеца
Винаги съм се дразнил на това подбутване на домакините, е и сега още от жребия почна нагласиха ги руснаците в най-леката група
5
6
 
2
 
! Отговори
Анонимен преди 10 месеца
Мъка, мъка, това ще е най-добре организираното първенство :-) С удоволствие ще го гледам :-)
4
2
 
11
 
! Отговори
Анонимен преди 10 месеца
Бойко ще вика за саудитците!
3
10
 
8
 
! Отговори
Анонимен преди 10 месеца
Викай и за СА!Все тая!Няма да гледам путиниадата!
2
9
 
7
 
! Отговори
Анонимен преди 10 месеца
Най -смешното първенство!
1
0
 
5
 
! Отговори
SABATON преди 10 месеца
Б@си, как ще викам за Уругвай!