Левски победи категорично Септември София с 4:1

Сините вече са с 45 точки, с 6 по-малко от ЦСКА и Лудогорец
24 фев 2018 21:36, Анисия Иванова
13

Левски победи категорично Септември София с 4:1 с в двубой от 22-ия кръг на Първа лига, игран на стадион "Васил Левски".

Футболистите на треньора Делио Роси този път успяха да покажат разнообразие в атака и постигнаха първи успех на стадион "Васил Левски" за този сезон. По два гола отбелязаха Станислав Костов и Габриел Обертан, а почетното попадение за домакините бе дело на Антони Иванов от дузпа.

След тази победа Левски вече е с 45 точки, с 6 по-малко от ЦСКА и Лудогорец. В неделя "зелените" гостуват на Ботев Пловдив.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на починалите Павел Панов и Георги Марков. Почитта към двамата футболисти продължи и в 5-ата минута, след като играта беше спряна за аплодисменти за Георги Марков, който носеше номер 5, докато беше активен състезател. Сектор "Б" пък излезе с транспарант: "Георги ще те помним вечно!"