Сенегал и Япония със зрелищно реми в Екатеринбург

Двата тима си вкараха по две попадения в срещата
Обновена: 24 юни 2018 21:46 | 24 юни 2018 20:45, Красимир Ангелов
5

Сенегал и Япония врътнаха 2:2 в зрелищен мач от Мондиала в Русия. Това стана в среща от Група Н на турнира, която се игра на стадиона в Екатеринбург.

Мане даде аванс на африканците още в 11-ата минута, но Инуи възстанови статуквото в 34-ата минута.

В 71-ата минута Ваге даде аванс на африканците, но седем минути след това Хонда изравни и на практика оформи крайния резултат.

С това реми интригата ще бъде до самия край, като и двата тима имат шансове за класиране напред. Всичко ще се реши в последните мачове, като в тях Сенегал се изправя с Колумбия, а Япония - с Полша.

В късния мач от тази вечер Полша и Колумбия се изправят в мач, който вероятно ще прати единия от отборите към дома им след груповата фаза на турнира.