След 4:1 над Черно море: Лудогорец отново е шампион!

ЦСКА победи Ботев с гол накрая, зае второто място
24 май 2019 22:05, Красимир Ангелов
86

Лудогорец стана шампион на България по футбол за осма поредна година, след като победи Черно море с 4:1 в мач от последния кръг за сезона в Първа лига.

В герой за "орлите" се превърна нападателят Якуб Шверчок, който изригна с хеттрик.

Димо Бакалов откри за Лудогорец в десетата минута, но в средата на първата част Жоржиньо изравни. След това дойдоха моментите на Шверчок, който върна аванса на своите в 33-ата минута.

Полякът вкара гола на успокоението малко преди изтичането на час игра, а в 71-та минута прати в див екстаз феновете по трибуните, оформяйки хеттрика си.

В другия мач от тази вечер ЦСКА победи Ботев (Пловдив) у дома с 1:0, но не спечели така жадуваната титла.
Единственото попадение бе на Жоржиньо в 90-ата минута.

Така Лудогорец събра 79 точки, само с една повече от вицешампиона ЦСКА. Трети остана Левски, а четвъртото място е за Берое.

Всичко за титлата на Лудогорец вижте в Gol.bg

86
64
4

1

Анонимен преди 4 години
Лудите от град Разград станали шампиони на измисленото първенство по футбол на България. Нека собственикът на отбора им, популярен като Киро гела да им изплати заплатите и премиите. Ако не му стигнат парите, може да вземе на заем от приятелеля си Гриша Ганчев. Може и от президента на БФС-то Борислав Михайлов да поиска. Ако и той няма, ще трябва да помоли самия Бойко Методиев. Той нали ги раздава парите като собствените си.
63
5

1

Морето винаги си е било сателитен отбор на армията от соц- ерата.
62
5

1

Има световен заговор срещу ЦСКА! И гой се състои в това, че Флорентино Перес и Роман Абрамович се отказаха да поемат отбора! Вместо сега припознавачите да гледат на живо на Армията Карим Бензема и Гарет Бейл, те трябва да се задоволяват с някакъв си там Али Соу! Ами толкова си може момчето, не са го взели нито в Реал, нито в Челси, тука ще дойде!
61
3

2

е и? преди 4 години
11 човека ритат кожвн кръгъл педмет. Голем праз. Китайците изследват тъната страна на луната, а ние се забавляваме с тъпотии.
60
5

8

кл преди 4 години
ми да сложат на полиграф стоев,илиев,домус4иев да видим там какво ще покаже за тоя ма4!
59
6

5

Цска-фалшива новина преди 4 години
Няма вече ЦСКА остана само 7:2. Ха-ха-ха...
58
8

5

Цска умря преди 4 години
По повод сформираното селско тимче от Етрополе и Ловеч, откраднало името на вечния съперник Цска, НИЕ ФЕНОВЕТЕ НА ВЕЛИКИЯ ЛЕВСКИ РЕШИХМЕ СЛЕДНОТО: Поради фалита на Цска на 09.09.2016г. вече не съществува ВЕЧНОТО ДЕРБИ! А то завърши окончателно с 188 мача, от тях 78 победи за ЛЕВСКИ, 47 равенства и 63 загуби при голова разлика 268-251 в полза на ЛЕВСКИ!!!!! Единственото нещо, което не може да се промени на този свят са фактите, а те са трагични за покойния Цска.
57
3

4

Ами да разследват и го. ведата и жълтурковците за поляганията сфещу ЦСКА в последните два кръга
56
6

8

Големи г..адове са делиорманци, чак и детектор на лъжата включили и то 20 дни след мача на ЦСКААми да задействат и цацаратурата тогава, ако са толкова сигурни, нали баце и домусагата са първи дружки, ама не им стиска пак червените фенове ще защитим отбора и няма да допуснем да се повтори гаврата с изхвърлянето от А група, а между другото защо подуене са още в Първа лига с 20 мил дългове?
55
6

4

до 55 Не е доказателство пред съда детектора, бе овчий. Хората от щаба на Черно Море си правят вътрешно разследване, за да знаят кой продажен футболист да изхвърлят от отбора. То няма нищо общо с разследването на което ще бъде подложен ЦСКА за уредени мачове, чорбар малoумен!

3

Детектора откога се счита за доказателство? Защо не се поразходиш малко на въздух да си проветриш муклясалия мозък
52
9

2

Анулиране на точките на Чорбата и Левски е вицешампион. Иначе с корупция даже не можаха да станат шампиони, толкова са зле чорбетата.
51
6

5

Нека да пуснат и играчите на Левски на детектор защото имам съмнение че са легнали на ЦСКА
50
2

13

Цялото поведение на Черно море и Илиан Илиев беше показателно какво се случва.
49
5

4

А и вчера Илианчо беше много спокоен пред камерите като му взимаха интервю. Не беше като в мачовете срещу ЦСКА да плюе , обижда и да си хвърля сакото. Като му споменаха за детектора и започна да заеква. Нека и него да го подложат за мача с Лудогорец и изобщо дали са получавали пари от трети отбор в мача срещу ЦСКА. А Стойчо Стоев най-спокойно си пуска в решаващия мач деца при резултат 2:1. Явно знае много добре какво ще се случи.
48
3

3

до 51 А бе ти *** като всички чорбари ли си, бе?Въпросите от детектора на лъжата са зададени кокретно във връзка за мача Черно Море- ЦСКА.
47
4

4

Шефовете на Черно море ги "изритаха" не след мача а точно преди този с Лудогорец. Нека на Герена да подложат и техните играчи на детектор. Имам съмнения че и там са се продали.
46
4

1

до 48 А бе чорбе, шефовете на Черно Море изритаха от отбора 5-6 човека след мача ви с тях във Варна, защото са ги подложили на детектор на лъжата заради съмнения. Познай какви са били резултатите.