Етър и Арда с равенство във Велико Търново

Двубоят започна равностойно и завърши 1:1
Обновена: 7 мар 2020 17:17 | 7 мар 2020 17:17, Веселина Йорданова
0

Етър и Арда завършиха 1:1 във Велико Търново. Головете отбелязаха двама от най-талантливите футболисти в първенството ни. Тонислав Йорданов даде аванс на домакините в 55-та минута, а Светослав Ковачев изравни за тима от Кърджали в 90-та.

Иначе попадение на Зоран Гаич от гостите бе отменено, а в края на второто полувреме Радослав Василев направи сериозен пропуск. Така Арда остава на 9-то място в класирането с 29 точки и продължава да води с 5 пред Етър.

Двубоят започна равностойно, като и двата отбора имаха малко положения през първото полувреме. Все пак в 17-та минута се откри шанс пред Милчо Ангелов, чийто удар бе отразен от Иван Караджов отрази.